495-25-141JB4I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 495-25-141JB4I.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 495-25-141JB4I Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5938 pcs Φύλλο δεδομένων 495-25-141JB4I.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα φορτίου 10pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ανοχή συχνότητας ±10ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 25MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 25MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead