1339C-31SRI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
1339C-31SRI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.1339C-31SRI.pdf2.1339C-31SRI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
184 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1339C-31SRI
Αριθμός εξαρτήματος 1339C-31SRI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 27003 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1339C-31SRI.pdf2.1339C-31SRI.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.3 V ~ 3.7 V Τάσης - Προμήθεια 3.3 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα IDT1339C-31SRI
IDT1339C-31SRI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Μέγεθος μνήμης - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Alarm, Leap Year, Square Wave Output, Trickle-Charger Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 200µA @ 3.63V ~ 5.5V
Αριθμός μέρους βάσης IDT1339
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1339AC-2SRGI
1339AC-2SRGI
Σε απόθεμα: 36754 pcs
Κατεβάστε: 1339AC-2SRGI.pdf
RFQ
1339AC-31SRGI
1339AC-31SRGI
Σε απόθεμα: 31173 pcs
Κατεβάστε: 1339AC-31SRGI.pdf
RFQ
133R,BK
133R,BK
Κατασκευαστές: Serpac Electronic Enclosures
Περιγραφή: BOX ABS BLACK 4.38"L X 3.25"W
Κατεβάστε: 133R,BK.pdf
133R,AL
133R,AL
Περιγραφή: BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W
Κατεβάστε: 133R,AL.pdf
133I,AL
133I,AL
Κατεβάστε: 133I,AL.pdf
133I,GY
133I,GY
Περιγραφή: BOX ABS GRAY 4.38"L X 3.25"W
Κατεβάστε: 133I,GY.pdf
1339A 0037500
1339A 0037500
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 11COND 18AWG SHLD
Σε απόθεμα: 2 pcs
Κατεβάστε:
1339AC-31SRGI8
1339AC-31SRGI8
Κατεβάστε: 1339AC-31SRGI8.pdf
13399
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: BG STSHLD MTL-IN 20''X24'' 100EA
Κατεβάστε: 13399.pdf
1339AC-2SRGI8
1339AC-2SRGI8
Κατεβάστε: 1339AC-2SRGI8.pdf
1339C-31SRI8
1339C-31SRI8
Κατεβάστε: 1339C-31SRI8.pdf
133I,BK
133I,BK
Κατεβάστε: 133I,BK.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών