1338AC-18SRGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1338AC-18SRGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1338AC-18SRGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 84230 pcs Φύλλο δεδομένων 1338AC-18SRGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία 1.3 V ~ 3.7 V Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τύπος Clock/Calendar Μορφή ώρας HH:MM:SS (12/24 hr)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 56B
διασύνδεση I²C, 2-Wire Serial Χαρακτηριστικά Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output
Λεπτομερής περιγραφή Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Μορφή ημερομηνίας YY-MM-DD-dd
Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) 2µA @ 3.3V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1338C-18SRI
1338C-18SRI
Σε απόθεμα: 5684 pcs
Κατεβάστε: 1338C-18SRI.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PLATE, SPECIAL FRONT SHEAR
Σε απόθεμα: 444 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1338A 0037500
1338A 0037500