RV8S-S-D24-D6
IDECIDEC
RV8S-S-D24-D6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Φύλλα δεδομένων: RV8S-S-D24-D6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RV8S-S-D24-D6
Αριθμός εξαρτήματος RV8S-S-D24-D6 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3937 pcs Φύλλο δεδομένων RV8S-S-D24-D6.pdf
Τάση - Φορτίο 0V ~ 24V Τάση - Είσοδος 4.5 ~ 12VDC
Στυλ λήξης Spring Terminal Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά RV8 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Τύπος εξόδου DC
Αλλα ονόματα 1885-1675 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Τρέχουσα φορτίο 3.5A