RV8S-L-D24-D24
IDECIDEC
RV8S-L-D24-D24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
Φύλλα δεδομένων: RV8S-L-D24-D24.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RV8S-L-D24-D24 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3178 pcs Φύλλο δεδομένων RV8S-L-D24-D24.pdf
Τάση - Φορτίο 0V ~ 24V Τάση - Είσοδος 19.6 ~ 30VDC
Στυλ λήξης Screw Terminal Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά RV8 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Τύπος εξόδου DC
Αλλα ονόματα 1885-1352 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Τρέχουσα φορτίο 3.5A