RV8H-L-AD24-C1D2
IDECIDEC
RV8H-L-AD24-C1D2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Φύλλα δεδομένων: RV8H-L-AD24-C1D2.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RV8H-L-AD24-C1D2 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7353 pcs Φύλλο δεδομένων RV8H-L-AD24-C1D2.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 21.6 VAC/DC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.68 VAC/DC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 400VAC, 125VDC - Max
Σειρά RV8 Τύπος ρελέ General Purpose with Socket
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1885-1694
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 6A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 24VAC/DC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.73 kOhms
πηνίο ισχύος 330 mW πηνίο Τρέχουσα 13.7mA