RV8H-2L-D18-C1D2
IDECIDEC
RV8H-2L-D18-C1D2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V
Φύλλα δεδομένων: RV8H-2L-D18-C1D2.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RV8H-2L-D18-C1D2 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 18V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5343 pcs Φύλλο δεδομένων RV8H-2L-D18-C1D2.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.26 VDC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom
Σειρά RV8 Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Τύπος ρελέ General Purpose with Socket Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1885-1627 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil DIN Rail
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 18VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 750 Ohms
πηνίο ισχύος 430 mW πηνίο Τρέχουσα 24.0mA