RV8H-1S1-AD12
IDECIDEC
RV8H-1S1-AD12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 12V
Φύλλα δεδομένων: RV8H-1S1-AD12.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RV8H-1S1-AD12
Αριθμός εξαρτήματος RV8H-1S1-AD12 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6995 pcs Φύλλο δεδομένων RV8H-1S1-AD12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VAC/DC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.84 VAC/DC
Στυλ λήξης Spring Terminal εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom
Σειρά RV8 Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Τύπος ρελέ General Purpose with Socket Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1885-1651 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 12A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VAC/DC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 414 Ohms
πηνίο ισχύος 350 mW πηνίο Τρέχουσα 29.0mA