RV2H-2G-D24-C1D2
IDECIDEC
RV2H-2G-D24-C1D2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Φύλλα δεδομένων: RV2H-2G-D24-C1D2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RV2H-2G-D24-C1D2 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17628 pcs Φύλλο δεδομένων RV2H-2G-D24-C1D2.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.68 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom
Σειρά RV8 Χρόνος αποδέσμευσης 15ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1885-1679 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.2 kOhms πηνίο ισχύος 480 mW
πηνίο Τρέχουσα 20.0mA