RF1V-5A1BL-D24
IDECIDEC
RF1V-5A1BL-D24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDEC
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 6PST 6A 24V
Φύλλα δεδομένων: RF1V-5A1BL-D24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF1V-5A1BL-D24 Κατασκευαστής IDEC
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 6PST 6A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4467 pcs Φύλλο δεδομένων RF1V-5A1BL-D24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά RF1V Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1885-1740 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 6A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.15 kOhms
πηνίο ισχύος 500 mW πηνίο Τρέχουσα 20.8mA