MSMP25015F
ICCNexergy (Inventus Power)ICCNexergy (Inventus Power)
MSMP25015F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 250W
Φύλλα δεδομένων: MSMP25015F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSMP25015F
Αριθμός εξαρτήματος MSMP25015F Κατασκευαστής ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5747 pcs Φύλλο δεδομένων MSMP25015F.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.00" L x 5.00" W x 1.50" H (203.2mm x 127.0mm x 38.1mm) Σειρά MSMP250
Ισχύς (Watts) 250W (350W Forced Air) Αλλα ονόματα EPS403
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.5A εγκρίσεις CB, CE, cTUVus