MSMP15028F
ICCNexergy (Inventus Power)ICCNexergy (Inventus Power)
MSMP15028F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 28V 150W
Φύλλα δεδομένων: MSMP15028F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSMP15028F
Αριθμός εξαρτήματος MSMP15028F Κατασκευαστής ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 28V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5354 pcs Φύλλο δεδομένων MSMP15028F.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 28V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Σειρά MSMP150
Ισχύς (Watts) 150W Αλλα ονόματα EPS400
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5.3A 100 ~ 240 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.3A εγκρίσεις CB, CE, cTUVus