MSMP11512F
ICCNexergy (Inventus Power)ICCNexergy (Inventus Power)
MSMP11512F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 80W
Φύλλα δεδομένων: MSMP11512F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSMP11512F
Αριθμός εξαρτήματος MSMP11512F Κατασκευαστής ICCNexergy (Inventus Power)
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων MSMP11512F.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Σειρά MSMP115
Ισχύς (Watts) 80W (115W Forced Air) Αλλα ονόματα EPS393
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 86% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A εγκρίσεις CB, CE, cURus