1202HE2-R
Honeywell Sensing and Productivity SolutionsHoneywell Sensing and Productivity Solutions
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1202HE2-R
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC MODULE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1202HE2-R
Αριθμός εξαρτήματος 1202HE2-R Κατασκευαστής Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 5770 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά 120 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C -
αντίσταση Ανοχή - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Connector Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Lead Wire - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor Module B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1203
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: LAMP INCAND RS-8 SGL BAYONET 28V
Σε απόθεμα: 4544 pcs
Κατεβάστε: 1203.pdf
RFQ
1202CY
1202CY
Κατασκευαστές: Davies Molding, LLC.
Περιγραφή: KNOB 0.236" PHENOLIC
Κατεβάστε: 1202CY.pdf
RFQ
1202BZ
1202BZ
Περιγραφή: KNOB 0.250" PHENOLIC
Κατεβάστε: 1202BZ.pdf
1203
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: BARCODE MOD READ/SCAN CCD USB
Κατεβάστε: 1203.pdf
1202MA
1202MA
Κατασκευαστές: APEM Inc.
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NC 8A 125V
Κατεβάστε: 1202MA.pdf
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: MALE .250 QUICK FIT TERM .657"
1202BP
1202BP
Περιγραφή: KNOB 0.125" PHENOLIC
Κατεβάστε: 1202BP.pdf
Κατασκευαστές: Aven
Περιγραφή: HEMOSTAT STRAIGHT SERRATED 18IN
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών