PPTR3000AP2VB
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPTR3000AP2VB.pdf2.PPTR3000AP2VB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 27 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPTR3000AP2VB
Αριθμός εξαρτήματος PPTR3000AP2VB Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Διαθέσιμη ποσότητα 27 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PPTR3000AP2VB.pdf2.PPTR3000AP2VB.pdf
Τάσης - Προμήθεια 6 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PPTR
Τύπος πίεσης Absolute Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Cylinder
Τύπος εξόδου Analog, RS-232 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 3000 PSI (20684.27 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη πίεση 6000 PSI (41368.54 kPa)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Ακρίβεια ±0.24%