PPTR1000AP5VN-R120
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPTR1000AP5VN-R120.pdf2.PPTR1000AP5VN-R120.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 33 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 33 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PPTR1000AP5VN-R120 Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Διαθέσιμη ποσότητα 33 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PPTR1000AP5VN-R120.pdf2.PPTR1000AP5VN-R120.pdf
Τάσης - Προμήθεια 6 V ~ 30 V Στυλ λήξης PC Pin
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PPTR
Τύπος πίεσης Absolute Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Cylinder
Τύπος εξόδου Analog, RS-485 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 1000 PSI (6894.76 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη πίεση 3000 PSI (20684.27 kPa)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 1000 PSI (6894.76 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Ακρίβεια ±0.24%