PPT2-0100GXW2VE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT2-0100GXW2VE.pdf2.PPT2-0100GXW2VE.pdf3.PPT2-0100GXW2VE.pdf
Κατάσταση RoHs RoHS συμμορφώνεται
Κατάσταση αποθεμάτων 61 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PPT2-0100GXW2VE Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Περιγραφή PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 100PSIG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Τάσης - Προμήθεια 6 V ~ 34 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PPT2
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Τύπος πίεσης Gauge
Στυλ θύρας Barbed, Threaded Port Μέγεθος Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube
Συσκευασία / υπόθεση Module Cube Τύπος εξόδου Analog, RS-232
Παραγωγή 0 V ~ 5 V Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689.48 kPa) Μέγιστη πίεση 600 PSI (4136.85 kPa)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube Ακρίβεια ±0.075%