PPT2-0100GWW5VE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT2-0100GWW5VE.pdf2.PPT2-0100GWW5VE.pdf3.PPT2-0100GWW5VE.pdf
Κατάσταση RoHs RoHS συμμορφώνεται
Κατάσταση αποθεμάτων 56 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PPT2-0100GWW5VE Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Περιγραφή PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 100PSIG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Τάσης - Προμήθεια 6 V ~ 34 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PPT2
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Τύπος πίεσης Gauge
Στυλ θύρας Barbed Port Μέγεθος Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual
Συσκευασία / υπόθεση Module Cube Τύπος εξόδου Analog, RS-485
Παραγωγή 0 V ~ 5 V Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689.48 kPa) Μέγιστη πίεση 600 PSI (4136.85 kPa)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube Ακρίβεια ±0.075%