PPT0100GXX2VA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT0100GXX2VA.pdf2.PPT0100GXX2VA.pdf3.PPT0100GXX2VA.pdf4.PPT0100GXX2VA.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 83 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 83 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPT0100GXX2VA
Αριθμός εξαρτήματος PPT0100GXX2VA Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Τάσης - Προμήθεια 5.5 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Vented Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual Συσκευασία / υπόθεση Module Cube
Τύπος εξόδου Analog, RS-232 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689.48 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση 300 PSI (2068.43 kPa)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
Ακρίβεια ±0.05%