PPT0100AXN5VB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT0100AXN5VB.pdf2.PPT0100AXN5VB.pdf3.PPT0100AXN5VB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 74 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPT0100AXN5VB
Αριθμός εξαρτήματος PPT0100AXN5VB Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Διαθέσιμη ποσότητα 74 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PPT0100AXN5VB.pdf2.PPT0100AXN5VB.pdf3.PPT0100AXN5VB.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5.5 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Absolute Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ Συσκευασία / υπόθεση Module Cube
Τύπος εξόδου Analog, RS-485 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689.48 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση 300 PSI (2068.43 kPa)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube
Ακρίβεια ±0.05%