PPT0020DFR2VB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT0020DFR2VB.pdf2.PPT0020DFR2VB.pdf3.PPT0020DFR2VB.pdf4.PPT0020DFR2VB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 77 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPT0020DFR2VB
Αριθμός εξαρτήματος PPT0020DFR2VB Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Τάσης - Προμήθεια 5.5 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Differential Στυλ θύρας Barbed, Filtered
Port Μέγεθος Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Συσκευασία / υπόθεση Module Cube
Τύπος εξόδου Analog, RS-232 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας ±20 PSI (±137.9 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση ±60 PSI (±413.69 kPa)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor ±20 PSI (±137.9 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Ακρίβεια ±0.05%