PPT0010GRF2VB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PRESSURE TRANSDUCER
Φύλλα δεδομένων: 1.PPT0010GRF2VB.pdf2.PPT0010GRF2VB.pdf3.PPT0010GRF2VB.pdf4.PPT0010GRF2VB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 82 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPT0010GRF2VB
Αριθμός εξαρτήματος PPT0010GRF2VB Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Τάσης - Προμήθεια 5.5 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Vented Gauge Στυλ θύρας Barbed, Filtered
Port Μέγεθος Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter Συσκευασία / υπόθεση Module Cube
Τύπος εξόδου Analog, RS-232 Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 10 PSI (68.95 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση 30 PSI (206.84 kPa)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Filter 0 V ~ 5 V Module Cube
Ακρίβεια ±0.05%