IPT0010D33R
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
IPT0010D33R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Περιγραφή προϊόντος SENS PRESSURE MODULE 10PSID DIFF
Φύλλα δεδομένων: IPT0010D33R.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 124 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 124 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPT0010D33R
Αριθμός εξαρτήματος IPT0010D33R Κατασκευαστής Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Διαθέσιμη ποσότητα 124 pcs Φύλλο δεδομένων IPT0010D33R.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4 V ~ 12 V Στυλ λήξης Surface Mount
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Differential Στυλ θύρας Barbless
Port Μέγεθος Male - 0.26" (6.71mm) Tube Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου SPI Παραγωγή 24 b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Πίεση λειτουργίας 10 PSI (68.95 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση 30 PSI (206.84 kPa)
Χαρακτηριστικά Temperature Compensated Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Differential Male - 0.26" (6.71mm) Tube 24 b Module
Ακρίβεια ±0.1%