ST40X-18S-CV(81)
HiroseHirose
ST40X-18S-CV(81) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 18POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων: ST40X-18S-CV(81).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ST40X-18S-CV(81) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 18POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4971 pcs Φύλλο δεδομένων ST40X-18S-CV(81).pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire -
Σειρά ST σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 241-0012-1-81 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά Shielded στερέωσης Τύπος Lever Lock
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold Επικοινωνία Τύπος Non-Gender Specific
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug Χρώμα Black
καλώδιο Καταγγελία Solder
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ST40X-10S-CVR(80)
ST40X-10S-CVR(80)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Σε απόθεμα: 4645 pcs
Κατεβάστε: ST40X-10S-CVR(80).pdf
RFQ
ST40X-18S-CV(30)
ST40X-18S-CV(30)
Σε απόθεμα: 43107 pcs
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV(30).pdf
RFQ
ST40X-10S-CVR(30)
ST40X-10S-CVR(30)
Κατεβάστε: ST40X-10S-CVR(30).pdf
ST40X-18S-CVR(80)
ST40X-18S-CVR(80)
Περιγραφή: CONN PLUG 18POS SOLDER CBL MNT
Κατεβάστε: ST40X-18S-CVR(80).pdf
ST40X-18S-CV1(30)
ST40X-18S-CV1(30)
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV1(30).pdf
ST40X-10S-CV(80)
ST40X-10S-CV(80)
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS SOLDER PCB
Κατεβάστε: ST40X-10S-CV(80).pdf
ST40X-18S-CVR(30)
ST40X-18S-CVR(30)
Κατεβάστε: ST40X-18S-CVR(30).pdf
ST40X-18S-CV(80)
ST40X-18S-CV(80)
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV(80).pdf
ST40X-24S-CV(30)
ST40X-24S-CV(30)
Περιγραφή: CONN PLUG 24POS SOLDER
Κατεβάστε: ST40X-24S-CV(30).pdf
ST40X-24S-CV
ST40X-24S-CV
Κατεβάστε: ST40X-24S-CV.pdf
ST40X-18S-CV
ST40X-18S-CV
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV.pdf
ST40X-18S-CV1
ST40X-18S-CV1
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV1.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών