ST40X-10S-CV(30)
HiroseHirose
ST40X-10S-CV(30) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 10POS SOLDER PCB
Φύλλα δεδομένων: ST40X-10S-CV(30).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ST40X-10S-CV(30) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 10POS SOLDER PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63703 pcs Φύλλο δεδομένων ST40X-10S-CV(30).pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire -
Σειρά ST σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.020" (0.50mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 241-0041-0-30
H125253
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Shielded
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Rectangular Plug Connector Solder Gold
Επικοινωνία Τύπος Non-Gender Specific Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία Solder
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ST40-BS-24S-CV
ST40-BS-24S-CV
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN
Σε απόθεμα: 4163 pcs
Κατεβάστε: ST40-BS-24S-CV.pdf
RFQ
ST40X-10S-CVR(30)
ST40X-10S-CVR(30)
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS SOLDER CBL MNT
Σε απόθεμα: 57124 pcs
Κατεβάστε: ST40X-10S-CVR(30).pdf
RFQ
ST40X-10S-CV(80)
ST40X-10S-CV(80)
Κατεβάστε: ST40X-10S-CV(80).pdf
ST4045C
ST4045C
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Κατεβάστε: ST4045C.pdf
Περιγραφή: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Κατεβάστε: ST40120C.pdf
ST40RP
ST40RP
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: DIAC 35-45V 2A DO214
Κατεβάστε: ST40RP.pdf
ST40X-10S-CVR(80)
ST40X-10S-CVR(80)
Κατεβάστε: ST40X-10S-CVR(80).pdf
ST40002B
ST40002B
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: ICL 40 OHM 20% 2A 18.415MM
Κατεβάστε: ST40002B.pdf
ST40X-18S-CV(30)
ST40X-18S-CV(30)
Περιγραφή: CONN PLUG 18POS SOLDER
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV(30).pdf
ST40X-18S-CV
ST40X-18S-CV
Κατεβάστε: ST40X-18S-CV.pdf
ST40X-18S-CV(80)
ST40X-18S-CV(80)