RP13A-12PB-13SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
RP13A-12PB-13SC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 13POS FEMALE CRIMP
Φύλλα δεδομένων: RP13A-12PB-13SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RP13A-12PB-13SC Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN PLUG 13POS FEMALE CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5133 pcs Φύλλο δεδομένων RP13A-12PB-13SC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 1.2mm (11), 1.6mm (2) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Polycarbonate (PC)
Σειρά RP13A Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα *RP13A-12PB-13SC
HR243
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός θέσεων 13
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RP13A-12PB-13SC Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12
Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 13 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Περιγραφή CONN PLUG 13POS FEMALE CRIMP Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull