RM31WTR-40S(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 40POS JAM NUT SKT
Φύλλα δεδομένων: RM31WTR-40S(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM31WTR-40S(71) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RCPT 40POS JAM NUT SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1408 pcs Φύλλο δεδομένων RM31WTR-40S(71).pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 840VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP67 - Dust Tight, Waterproof
Λήξη Solder Cup Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Brass, Chrome or Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά RM-W
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα 109-1527-0-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 40
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RM31WTR-40S(71)
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 31 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 40 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Περιγραφή CONN RCPT 40POS JAM NUT SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded
Επικοινωνία Υλικό Keyed Επικοινωνία Τέλος Πάχος Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RM31WTR-40P(71)
RM31WTR-40P(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 40POS SOLDER CUP