RM15QPS-12S(71)
HiroseHirose
RM15QPS-12S(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: RM15QPS-12S(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM15QPS-12S(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3432 pcs Φύλλο δεδομένων RM15QPS-12S(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 350VAC, 490VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15 Shell Material Zinc Alloy
Shell Finish Nickel Σειρά RM
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 109-0981-9-71
H124341
RM15QPS-12S(71)-ND
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Push-Twist Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Υλικό -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RM15QPS-10PH
RM15QPS-10PH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER
Σε απόθεμα: 5042 pcs
Κατεβάστε: RM15QPS-10PH.pdf
RFQ
RM1502
RM1502
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL