RDBD-25P-LN(55)
HiroseHirose
RDBD-25P-LN(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: RDBD-25P-LN(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RDBD-25P-LN(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10453 pcs Φύλλο δεδομένων RDBD-25P-LN(55).pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 350V
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B)
Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated Σειρά RD*D
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H122869
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (M2.6) Χαρακτηριστικά Board Lock
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RDBD-25S-LNA(55)
RDBD-25S-LNA(55)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Σε απόθεμα: 16020 pcs
Κατεβάστε: RDBD-25S-LNA(55).pdf
RFQ
RDB-10
RDB-10
Κατασκευαστές: Global Specialties
Περιγραφή: RESISTANCE DECADE BOX
Σε απόθεμα: 1035 pcs
Κατεβάστε: RDB-10.pdf
RFQ
RDBD-25SE-LNA(4-40)(55)
RDBD-25SE-LNA(4-40)(55)
Κατεβάστε: RDBD-25SE-LNA(4-40)(55).pdf
RDBD-25SA-LNA(4-40)(55)
RDBD-25SA-LNA(4-40)(55)
Κατεβάστε: RDBD-25SA-LNA(4-40)(55).pdf
RDBD-25P(55)
RDBD-25P(55)