QR/P4-24S-C(02)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HOUSING 24 POS
Φύλλα δεδομένων: QR/P4-24S-C(02).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QR/P4-24S-C(02) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET HOUSING 24 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5239 pcs Φύλλο δεδομένων QR/P4-24S-C(02).pdf
Σειρά QR/P4 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 221-0142-2-02
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 24
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Χαρακτηριστικά Mating Guide Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel
Χρήση Connector Receptacle Τύπος υποδοχής Housing for Female Sockets
Στυλ Connector Rack and Panel Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QR/P4-24S-C(01)
QR/P4-24S-C(01)