QR/P18A-18P-DS2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 18POS 1.5MM STR GOLD
Φύλλα δεδομένων: QR/P18A-18P-DS2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QR/P18A-18P-DS2 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 18POS 1.5MM STR GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11008 pcs Φύλλο δεδομένων QR/P18A-18P-DS2.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη IDC
Σειρά QR/P18 Πίσσα 0.059" (1.50mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 18 Αριθμός στηλών -
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό -