QR/P1-16SC-C(50)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HOUSING 16 POS
Φύλλα δεδομένων: QR/P1-16SC-C(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QR/P1-16SC-C(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET HOUSING 16 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28991 pcs Φύλλο δεδομένων QR/P1-16SC-C(50).pdf
Σειρά QR/P1 Πίσσα 0.110" (2.80mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 221-0241-4-50
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 16
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Housing for Female Sockets Connector Black Panel Mount Rack and Panel Χρήση Connector Receptacle
Τύπος υποδοχής Housing for Female Sockets Στυλ Connector Rack and Panel
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QR/P1-24P-C(51)
QR/P1-24P-C(51)
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 24 POS