QM20-14R-PR(50)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QM20-14R-PR(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5376 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 100VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά QM
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.070" (1.78mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 226-0017-2-50
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.599" (15.21mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SFML-120-01-F-D
SFML-120-01-F-D
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: .050'' X .050
Σε απόθεμα: 16091 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN SCKT STRIP 64PIN .100 L.236
Κατεβάστε: 316-43-164-41-006000.pdf
RFQ
CLP-105-02-F-D-P
CLP-105-02-F-D-P
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: .050" X .050
Κατεβάστε: CLP-105-02-F-D-P.pdf
QM20-14R-PR1(50)
QM20-14R-PR1(50)
Περιγραφή: CONNECTOR
Κατεβάστε:
SSQ-150-02-T-S-RA
SSQ-150-02-T-S-RA
Περιγραφή: CONN RCPT .100" 50PS SGL R/A TIN
Κατεβάστε: SSQ-150-02-T-S-RA.pdf
QM2T
QM2T
Κατασκευαστές: Essentra Components
Περιγραφή: RND STNDFF #6-32 NEOPRENE 7/16"
Κατεβάστε: QM2T.pdf
QM2
QM2
Κατεβάστε: QM2.pdf
QM2PB-AU
QM2PB-AU
Κατασκευαστές: Amphenol Tuchel Electronics
Περιγραφή: 1/4" PHONE STR MONO BLACK GOLD
Κατεβάστε: QM2PB-AU.pdf
QM2P
QM2P
Περιγραφή: 1/4" PHONE STR MONO NICKEL
Κατεβάστε: QM2P.pdf
SSM-105-S-DV-001-P
SSM-105-S-DV-001-P
Περιγραφή: .025 SOCKET STRIPS
ESQT-126-02-F-D-338
ESQT-126-02-F-D-338
Περιγραφή: ELEVATED 2MM SOCKETS
Κατασκευαστές: Preci-Dip
Περιγραφή: PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM
Κατεβάστε: 853-87-086-10-001101.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών