PCN21B-110PA-2PF
HiroseHirose
PCN21B-110PA-2PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER METRIC 2MM 110PIN
Φύλλα δεδομένων: PCN21B-110PA-2PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN21B-110PA-2PF Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER METRIC 2MM 110PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5208 pcs Φύλλο δεδομένων PCN21B-110PA-2PF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Press-Fit
Σειρά PCN21 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *PCN21B-110PA-2PF
H3200
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A