PCN21-110PA-2C1
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SHROUD 110PIN STYLE A HDR
Φύλλα δεδομένων: PCN21-110PA-2C1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN21-110PA-2C1 Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 5094 pcs Φύλλο δεδομένων PCN21-110PA-2C1.pdf
Σειρά PCN21 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *PCN21-110PA-2C1
Αριθμός σειρών 5 Αριθμός θέσεων 110
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole Hard Metric, Type A
Χρήση Connector Header Τύπος υποδοχής Shroud for Male Pins
Στυλ Connector Hard Metric, Type A Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN2-S5-D12-S
PCN2-S5-D12-S
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Σε απόθεμα: 21557 pcs
Κατεβάστε: PCN2-S5-D12-S.pdf
RFQ
PCN21-P-CK(G)
PCN21-P-CK(G)
Περιγραφή: CONN CODING KEY MALE YELLOW 3.3V
Σε απόθεμα: 142955 pcs
Κατεβάστε: PCN21-P-CK(G).pdf
RFQ
PCN21-P-CK(A)
PCN21-P-CK(A)