PCN10MC-100P-2.54DS
HiroseHirose
PCN10MC-100P-2.54DS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος DIN CONN HEADER 100POS 2ROW R/A
Φύλλα δεδομένων: PCN10MC-100P-2.54DS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10MC-100P-2.54DS Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή DIN CONN HEADER 100POS 2ROW R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5680 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10MC-100P-2.54DS.pdf
Λήξη Solder Στυλ B
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα *PCN10MC-100P-2.54DS
H5200
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τέλος Πάχος -