PCN10HB-20P-2.54DSA
HiroseHirose
PCN10HB-20P-2.54DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος DIN CON HEADER, 20-POS, 2ROW STR
Φύλλα δεδομένων: PCN10HB-20P-2.54DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10HB-20P-2.54DSA Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 5676 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10HB-20P-2.54DSA.pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *PCN10HB-20P-2.54DSA
PCN10HB20P2.54DSA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm)