PCN10F-78P-2.54DS(72)
HiroseHirose
PCN10F-78P-2.54DS(72) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN HEADER 78POS
Φύλλα δεδομένων: PCN10F-78P-2.54DS(72).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10F-78P-2.54DS(72) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN HEADER 78POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15103 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10F-78P-2.54DS(72).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 583-0321-2-72
H124275
PCN10F-78P-2.54DS(72)-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A