PCN10EB-48P-2.54DS(72)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN HEADER 48POS
Φύλλα δεδομένων: PCN10EB-48P-2.54DS(72).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10EB-48P-2.54DS(72) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN HEADER 48POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15206 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10EB-48P-2.54DS(72).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 583-0263-8-72
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 48
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A