PCN10-44P-2.54DSA
HiroseHirose
PCN10-44P-2.54DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος DIN CONN HEADER 44POS 2 ROW STR
Φύλλα δεδομένων: PCN10-44P-2.54DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-44P-2.54DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή DIN CONN HEADER 44POS 2 ROW STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5176 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-44P-2.54DSA.pdf
Λήξη Solder Στυλ B
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα *PCN10-44P-2.54DSA
H2044
PCN10A-44P-2.54DSB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header, Male Pins
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN10-44P-2.54DSA(72)
PCN10-44P-2.54DSA(72)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 44POS DUAL STR