PCN10-20S-2.54C
HiroseHirose
PCN10-20S-2.54C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN RCPT 20POS
Φύλλα δεδομένων: PCN10-20S-2.54C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-20S-2.54C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN RCPT 20POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71157 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-20S-2.54C.pdf
Λήξη Crimp Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 583-0241-5-00
H124224
PCN10-20S-2.54C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A