PCN10-128S-2.54C
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN RCPT 128POS
Φύλλα δεδομένων: PCN10-128S-2.54C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-128S-2.54C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN RCPT 128POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18068 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-128S-2.54C.pdf
Λήξη Crimp Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 583-0514-6-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 128
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN10-128P-2.54DS(73)
PCN10-128P-2.54DS(73)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 128POS
Σε απόθεμα: 7078 pcs
Κατεβάστε: PCN10-128P-2.54DS(73).pdf
RFQ
PCN10-128P-2.54DS(72)
PCN10-128P-2.54DS(72)
Περιγραφή: CONN HEADER 128POS 4ROW R/A
Σε απόθεμα: 7405 pcs
Κατεβάστε: PCN10-128P-2.54DS(72).pdf
RFQ
PCN10-128S-2.54DSA(73)
PCN10-128S-2.54DSA(73)
Περιγραφή: CONN SOCKET 2.54MM 128 POS