NX-32TA-CV1
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος PLUG COVER 32 POS
Φύλλα δεδομένων: NX-32TA-CV1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NX-32TA-CV1
Αριθμός εξαρτήματος NX-32TA-CV1 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή PLUG COVER 32 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4990 pcs Φύλλο δεδομένων NX-32TA-CV1.pdf
Σειρά NX Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *NX-32TA-CV1
NX32TA-CV1-ND
NX32TACV1
Q1157901B
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Connector Cover For PCMCIA - Type I, II αξεσουάρ Τύπος Cover
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NX-15T-CV
NX-15T-CV
Περιγραφή: CONN PLUG COVER 15POS VERT OPEN
Σε απόθεμα: 35546 pcs
Κατεβάστε: NX-15T-CV.pdf
RFQ
NX-15T-CV1
NX-15T-CV1
Σε απόθεμα: 36057 pcs
Κατεβάστε: NX-15T-CV1.pdf
RFQ
NX-9T-CV
NX-9T-CV
Περιγραφή: CONN PLUG COVER 9POS VERT OPEN