MI20A-50PDR-SF(71)
HiroseHirose
MI20A-50PDR-SF(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN COMPACT FLASH CARD
Φύλλα δεδομένων: MI20A-50PDR-SF(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI20A-50PDR-SF(71) Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 20617 pcs Φύλλο δεδομένων MI20A-50PDR-SF(71).pdf
Σειρά MI20 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 640-7003-5-71
H124199
MI20A-50PDR-SF(71)-ND
Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Reverse - Bottom
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.260" (6.60mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
εκτίναξης Side - Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I Surface Mount, Right Angle Gold