MF10B-WP6.5C01-0200
HiroseHirose
MF10B-WP6.5C01-0200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FIBER PLUG HOUSING SIMPLEX
Φύλλα δεδομένων: MF10B-WP6.5C01-0200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MF10B-WP6.5C01-0200 Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 2100 pcs Φύλλο δεδομένων MF10B-WP6.5C01-0200.pdf
Simplex / Duplex Simplex Σειρά MF10B
Αλλα ονόματα H122824 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress Waterproof Υλικό περιβλήματος Zinc Die Cast
Φινίρισμα σπιτιού Nickel στέγαση χρώμα Silver
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα MU Ferrules Διάμετρος πυρήνα ινών -
Διάμετρος επένδυσης ινών 1250µm Χαρακτηριστικά Dust Cap
Λεπτομερής περιγραφή Fiber Optic Connector Housing Plug For MU Ferrules Τύπος υποδοχής Plug
καλώδιο Διάμετρος 0.20" ~ 0.26" (5.0mm ~ 6.5mm) Αναλογικό Switch Turn Off Time Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MF10B-WP5CH02-0200(60)
MF10B-WP5CH02-0200(60)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONNECTOR
Σε απόθεμα: 4396 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MF10B-WP6.5C01-0200(60)
MF10B-WP6.5C01-0200(60)
Περιγραφή: CONNECTOR
Σε απόθεμα: 3977 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MF10B-WP5CT01-0200(60)
MF10B-WP5CT01-0200(60)
MF10B-WP6.5C01-0200(31)
MF10B-WP6.5C01-0200(31)
Κατεβάστε: MF10B-WP6.5C01-0200(31).pdf
MF10B-WP6.5C01-0200(33)
MF10B-WP6.5C01-0200(33)
MF10B-WP6.5C01-0200(32)
MF10B-WP6.5C01-0200(32)
Κατεβάστε: MF10B-WP6.5C01-0200(32).pdf
MF10B-WP6.5C01-0200(01)
MF10B-WP6.5C01-0200(01)
MF10B-WP6.5C01-0200(34)
MF10B-WP6.5C01-0200(34)
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών