MDF7P-26DP-2.54DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7P-26DP-2.54DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 26POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7P-26DP-2.54DSA Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 26POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37536 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7P-26DP-2.54DSA.pdf
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.100" (2.54mm) Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα 547-0263-4-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF7P-26DP-2.54DSA
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Περιγραφή CONN HDR 26POS 2.54MM Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.492" (12.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 8µin (0.20µm)
Τύπος υποδοχής Header Πραγματική διάμετρος Black
Σχετικά προϊόντα
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
MDF7P-20DP-2.54DSA(14)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 20POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 34154 pcs
Κατεβάστε: MDF7P-20DP-2.54DSA(14).pdf
RFQ
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
MDF7P-20DP-2.54DSA(55)
Σε απόθεμα: 77744 pcs
Κατεβάστε: MDF7P-20DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
MDF7P-24DP-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HDR 24POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7P-24DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)
MDF7P-26DP-2.54DSA(55)