MDF7B-10P-2.54DSA(01
HiroseHirose
MDF7B-10P-2.54DSA(01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 2.54MM TH
Φύλλα δεδομένων: MDF7B-10P-2.54DSA(01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7B-10P-2.54DSA(01 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2.54MM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51816 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7B-10P-2.54DSA(01.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά MDF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.867" (22.01mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.648" (16.47mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7B-10P-2.54DSA(55)
MDF7B-10P-2.54DSA(55)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 2.54MM TH