MDF76KBW-30S-1H(55)
HiroseHirose
MDF76KBW-30S-1H(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 30POS 1MM R/A GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: MDF76KBW-30S-1H(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF76KBW-30S-1H(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 30POS 1MM R/A GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72297 pcs Φύλλο δεδομένων MDF76KBW-30S-1H(55).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά MDF76
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα H11696TR
MDF76KBW-30S-1H(55)-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 30
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης -
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Board Cutout, Surface Mount, Right Angle Gold τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge