MDF7-7S-2.54DSA(56)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 7POS 2.54MM TH
Φύλλα δεδομένων: MDF7-7S-2.54DSA(56).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-7S-2.54DSA(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 7POS 2.54MM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71994 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-7S-2.54DSA(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 7 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)