MDF7-3S-2.54DSA(56)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 3POS SNG GOLD
Φύλλα δεδομένων: MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-3S-2.54DSA(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 3POS SNG GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5183 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-3S-2.54DSA(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0355-0-56
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7-40D-2.54DSA(56)
MDF7-40D-2.54DSA(56)
Περιγραφή: CONN RECEPT 40POS DOUBLE GOLD
Σε απόθεμα: 4729 pcs
Κατεβάστε: MDF7-40D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-40D-2.54DSA(55)
MDF7-40D-2.54DSA(55)
Σε απόθεμα: 4471 pcs
Κατεβάστε: MDF7-40D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HDR 3POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(55)
MDF7-3S-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-40D-2.54DSA
MDF7-40D-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-40D-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(95)
MDF7-3S-2.54DSA(95)
Περιγραφή: CONN RCPT 3POS SGL STR TH TIN
Κατεβάστε:
MDF7-3S-2.54DSA(36)
MDF7-3S-2.54DSA(36)
Περιγραφή: CONN RECEPT 3POS SINGLE
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA(36).pdf
MDF7-40DP-2.54DSA
MDF7-40DP-2.54DSA
Περιγραφή: CONN HDR 40POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-40DP-2.54DSA.pdf
MDF7-40DP-2.54DSA(55)
MDF7-40DP-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-40DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3S-2.54DSA(01)
MDF7-3S-2.54DSA(01)
Περιγραφή: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-3S-2.54DSA(34)
MDF7-3S-2.54DSA(34)
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA(34).pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών